Home » Dcérske spoločnosti

Dcérske spoločnosti

ktoré prispievajú k úspešnému rozvoju oblasti s nehnuteľnosťami. Prostredníctvom týchto spoločností ponúka klientom ešte širšiu, komplexnejšiu a integrovanejšiu paletu služieb. Aktivity každej z týchto spoločností sú v súlade so stratégiou MVGM na urýchlenie inovácií a ďalšej optimalizácie prostredníctvom digitalizácie.

Dcérske spoločnosti

MVGM má niekoľko prevádzkových dcérskych spoločností a partnerských spoločnosti, ktoré prispievajú k úspešnému rozvoju oblasti s nehnuteľnosťami. Prostredníctvom týchto spoločností ponúka klientom ešte širšiu, komplexnejšiu a integrovanejšiu paletu služieb. Aktivity každej z týchto spoločností sú v súlade so stratégiou MVGM na urýchlenie inovácií a ďalšej optimalizácie prostredníctvom digitalizácie.

Sme hrdí na našich holandských expertov:

Watson + Holmes

MVGM bol vizionárom pre zber a vizualizáciu dát. Založil dcérsku spoločnosť Watson + Holmes (www.watsonholmes.nl). Watson + Holmes prerástol do vysoko špecializovaného tímu analytikov v oblasti business intelligence, ktorý zhromažďuje a vizualizuje veľké dáta a ponúka on-line dashboardy v reálnom čase v oblasti správy majetku a možností optimalizácie pre vlastníkov nehnuteľností. Watson + Holmes pôsobí v Holandsku a prednedávnom vstúpil aj na nemecký trh.

Analýza údajov o majetku

S modernou softvérovou aplikáciou ponúkame rozsiahle analytické nástroje a rôzne možnosti zobrazenia a prezentácie. Používateľ môže vykonať výber, napríklad:

  • Sociálna demografia (vek, rodinná situácia, veľkosť rodiny a fáza života)
  • Sociálna ekonomika (príjmové stupnice, vzdelanie, pracovná situácia a index kúpnej sily)
  • Veľkosť a zloženie trhu s bývaním
  • Fungovanie trhu s nehnuteľnosťami
  • Stavebníctvo domácností
  • Vyhľadávač transakčných referencií (podľa typu objektu, dátumu transakcie, roku výstavby a oblasti)

Prostredníctvom interaktívnych funkcií možno porovnávať miestne a regionálne údaje s národnými informáciami a údajmi z predchádzajúcich rokov. Dashboardy môžu byť k dispozícii na jednu tému a ľahko stiahnuteľné vo formáte PDF, PNG alebo CSV.

Watson + Holmes zobrazí požadované údaje

Máte záujem o viac informácií o Watson + Holmes? Ste zvedaví, či pre vás môžeme pripraviť aj analýzu a správy? Radi vám povieme viac o spoločnosti Watson + Holmes, predstavíme možnosti ročného predplatného a poskytneme informácie o poradenských službách, ktoré ponúkame.

návšteva www.watsonholmes.nl

Contact L.C. (Leon) Pragt from Watson + Holmes