Home » O spoločnosti MVGM

Všeobecný úvod

  • TOP 5 medzi európskymi hráčmi v oblasti správy nehnuteľností so sídlom v 10 európskych krajinách
  • Najväčší poskytovateľ služieb v oblasti nehnuteľností v Holandsku
  • Konsolidátor trhu s ambíciami medzinárodného rastu
  • Naša ambícia: európsky trhový líder v oblasti správy nehnuteľností

Spoločnosť bola založená v roku 1953. Máme rozsiahle znalosti v dynamicky sa rozvíjajúcich miestnych trhoch kombinované s medzinárodnými skúsenosťami. Klientom ponúkame širokú, komplexnú a integrovanú paletu služieb so špecializáciou na správu nehnuteľností.

Správca nehnuteľností pre Vás

Sme uznávanou autoritou v oblasti správy nehnuteľností, špičkovým správcom nehnuteľností v Európe a najväčším správcom nehnuteľností v Holandsku. Špecializované tímy máme v 10 európskych krajinách.

Prepájame znalosti a zručnosti správy nehnuteľností v rôznych odvetviach a našim zákazníkom ponúkame plne integrované služby s medzinárodnými skúsenosťami a znalosťami miestnych trhov. Spravujeme kancelárie, budovy s viacerými nájomcami, maloobchod, nákupné centrá, rezidenčné nehnuteľnosti, hotely, logistické centrá, priemyselné nehnuteľností a ďalšie.

S viac ako 1500 zamestnancami pracujeme pre domácich a zahraničných investorov, banky a finančníkov, bytové združenia, podnikateľov, poisťovacie spoločnosti, vládu a vládne agentúry.

MVGM na Slovensku

Jeden z prvých profesionálnych tímov na správu nehnuteľností na Slovensku pôsobí na slovenskom realitnom trhu už viac ako 12 rokov a v súčasnosti spravuje portfólio v hodnote viac ako 593 milión. euro s celkovou prenajímateľnou plochou 425 000 m2 . Tím MVGM je jedným z najskúsenejších a dynamicky sa rozvíjajúcich tímov správy nehnuteľností na Slovensku a poskytuje služby správy všetkých druhov komerčných nehnuteľností.

Poskytujeme špeciálne služby pre inštitucionálnych aj súkromných investorov. Máme príležitosť spolupracovať s niektorými z najnáročnejších medzinárodných vlastníkov vrátane: Bank Austria Real Invest, Bawag PSK, Tatra Asset Management, AVIVA INVESTORS, AXA REIM, Macquarie, Arkon, Coopex, Redside, M7 Real Estate, Allianz Real Estate, IAD Investments.