Home » Služby » Medzinárodná poradenstvo

Medzinárodná poradenstvo

Náš tím svoje skúsenosti, odbornosť a rozsiahle znalosti v oblasti realitného trhu dlhodobo uplatňuje aj pri spolupráci s rôznymi medzinárodnymi subjektami.

Operatívne, taktické a strategické poradenstvo

Naši špecializovaní a skúsení správcovia aktív vám ochotne poradia ohľadne možností na trhu komerčných a rezidenčných nehnuteľností.

Realizujeme nezávislý výskum a ponúkame najmodernejšie riadenie rizík a efektívne služby v oblastiach:

  • riadenie portfólia, projektov a výstupov;
  • technické a finančné due diligence;
  • analýza nehnuteľností a analýza / riadenie vzťahov s prenajímacími realitnými agentúrami

Podpora počas celého životného cyklu nehnuteľnosti

Ponúkame komplexný, ucelený súbor služieb.

Spájame v nich odbornosť jednotlivých obchodných zložiek MVGM. Vďaka tomu dokážeme vyhovieť požiadavkám klientov v celom životnom cykle nehnuteľností a ponúkať služby, vrátane podpory pri jej nadobúdaní a správy.

Malé i veľké projekty: vždy prispôsobené vašim potrebám

MVGM Vám bez ohľadu na to, či sa jedná o projekt malého alebo veľkého rozsahu, vždy poskytne balík služieb šitý na mieru, presne podľa vašich potrieb.

Naše služby v oblasti správy nehnuteľnosti sú modulárne. Môžeme sa starať o celé portfólio nehnuteľností, alebo vykonávať iba určité činnosti. Radi vám v týchto otázkach poradíme.

Dlhodobá spolupráca

Znalosti, skúsenosti a flexibilita sú nevyhnutnými predpokladmi úspechu na dynamickom a čoraz viac konkurenčnom trhu. Usilujeme sa preto o dlhodobú spoluprácu, podporujeme vás v inováciách a udržiavame vaše portfólio aktuálne.

Želáte si ďalšie informácie alebo chceli by ste si dohodnúť schôdzku?

Neváhajte nás kontaktovať! Radi vám pomôžeme.