Home » Služby » Medzinárodné poradenstvo

Medzinárodné poradenstvo

Holandsko ponúka veľké príležitosti na investície do nehnuteľností. Avšak, ktoré investície prinesú dlhodobo najvyšší výnos?

Náš špecializovaný holandský tím správcovských spoločností MVGM International Advisory má preukázateľnú odbornosť s viac ako 70 ročnými skúsenosťami v rôznych triedach aktív. Dlhodobá spolupráca s rôznymi medzinárodne pôsobiacimi stranami je kombináciou zručností a znalosťou trhu s nehnuteľnosťami.

Operatívne, taktické a strategické poradenstvo

Naši špecializovaní a skúsení správcovia aktív vám ochotne poradia aké sú možnosti komerčných a rezidenčných nehnuteľností na holandskom trhu.

Vykonávame nezávislý výskum a ponúkame najmodernejšie riadenie rizík a efektívnu starostlivosť v oblastiach:

  • portfólia, projektov a riadiacich výstupov;
  • technická a finančná due diligence;
  • analýza majetku a analýza / správa realitných maklérov.

Podpora počas trvania celého cyklu nehnuteľnosti

Ponúkame jednotné kontaktné miesto, kde nájdete komplexné služby.

Naše skúsenosti kombinujeme so spoločnými silami ostatných obchodných jednotiek MVGM. Týmto spôsobom dokážeme napĺňať všetky vaše želania a požiadavky počas celého cyklu nehnuteľnosti a ponúknuť vám služby, ako je podpora a manažment akvizícií.

Malé alebo veľké projekty: sú vždy šité na mieru

Spravujeme všetky druhy holandských nehnuteľností v MVGM International Advisory. Či sa jedná o malý alebo veľký projekt, vytvárame na mieru šitý balík služieb, ktorý naplní vaše špecifické želania.

Naše služby manažmentu sú modulárne. Môžeme mať úplnú kontrolu nad vaším majetkovým portfóliom, alebo len plniť konkrétne úlohy. Samozrejme, radi vám v tejto záležitosti poradíme.

Dlhodobá spolupráca

Poznatky, skúsenosti a flexibilita sú nevyhnutné na rýchlo sa meniacom trhu s rastúcou konkurenciou. Preto aktívne pracujeme na dosiahnutí trvalej spolupráce a povzbudíme vás k inovácii a aktualizácii svojho portfólia.

Chcete sa dozvedieť viac alebo si dohodnúť schôdzku?

Prosím kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme.